Hledejte nejekonomičtější lety

rhodos ročník

Rhodos :: Cena za image
Rhodos je prestižní ocenění od těch nejvýše ceněných lidí ve světě českého byznysu.
Ostrov Rhodos
Rhodos je turisticky nejoblíbenější ostrov Dodekanských ostrovů a spolu se Santorini a Mykonosem nejoblíbenější ostrov u samotných Řeků.
V Praze, dne 18. 9. 2012
14. ročník Rhodos – cena za image zná své vítěze Křišťálové sošky si odnesou významní globální hráči i české značky, které se nenechaly v silné mezinárodní konkurenci zahanbit. Jména vítězů 14.
Prestižní ocenění za image Rhodos | – Výjimečný...
Získala společnost Hyundai Motor CZ, výhradní dovozce automobilů značky Hyundai na český trh V devátém ročníku soutěže s názvem Rhodos, jejímž cílem bylo zmapování image společností z vybraných oborů hospodářství pomocí rozsáhlého výzkumu...
Vítězem 15. ročníku ceny Rhodos je Zentiva | Marketingové...
Jména vítězů 15. ročníku prestižní soutěže Rhodos – cena za image byla zveřejněna 17. září 2013 na slavnostním galavečeru v rezidenci primátora hlavního města Prahy.
Společnosti ING získaly tři ceny Rhodos pro nejlepší image...
Aktuální zpravodajství a praktické rady ze světa osobních financí. Analýzy produktů, finanční kalkulačky i porovnání bank.
V jedenáctém ročníku soutěže Rhodos získal Shell první místo v...
V jedenáctém ročníku soutěže Rhodos získal Shell první místo v kategorii čerpacích stanic
Rhodos Cena za image | AV
Soutěž o nejpůsobivější image vyhlašuje občanské sdružení Rhodos – firemní image, které je tvořeno fyzickými osobami Ladislavem Báčou, Miroslavem Černým, Janem Herzmannem, Michalem Richtrem a Michalem Ševerou.
Eventy | AV
V polovině září proběhlo v rezidenci primátora hl. m. Prahy slavnostní vyhlášení vítězů již 15. ročníku prestižní soutěže Rhodos – cena za image.
Rhodos pošestnácté ocenil nejlepší firemní image -
Šestnáctý ročník soutěže Rhodos – cena za image zná své vítěze. Křišťálové sošky si odnesou významní globální hráči, ale také české značky, které se nenechaly v silné mezinárodní konkurenci zahanbit.

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky