Hledejte nejekonomičtější lety

pocasi i dnes úřad pardubice

Obec - Oficiální stránky obce Ostřetín
Obec Ostřetín se nachází asi 22 km východně od města Pardubice a 4 km jihovýchodně od města Holice. Skládá se ze dvou místních částí – Ostřetín a Vysoká u Holic. Je zde evidováno celkem 343 domů, z toho v samotném Ostřetíně 271.
Obec Semín: Titulní stránka
Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
Obec - Oficiální stránky obce Dolní Ředice
Oficiální stránky Obce Dolní Ředice. Ředice se nalézají v úrodné krajině a z archeologických památek se dozvídáme, že tato oblast byla osídlena již před několika tisíciletími.
Počasí Pardubice - aktuální podrobná hodinová předpověď ...
Počasí Pardubice. Podrobná hodinová předpověď počasí, dnes 15.1.: oblačno, 1 °C, zítra 16.1.: jasno, 7 °C, pozítří 17.1.: oblačno, 6 °C, výhled ...
Počasí |
Město Město Brno České Budějovice Hradec Králové Jihlava Karlovy Vary Liberec Olomouc Ostrava Pardubice Praha Plzeň Ústí nad Labem Zlín Změnit ...
Počasí dnes i předpověď na na nejbližší dny
Podrobná předpověď počasí v regionech. Pro zobrazení podrobné předpovědi počasí na dnes i v buducnu ve vašem městě použijte vyhledávání. Stačí zadat první 3 písmena a vyhledávač vám nabídne vhodné výsledky pro předpověď počasí.
Zprávy a události z domova i ze světa -
Za vše mohou oceány Místo zimy venku pučí jaro. Přijdou letos ještě mrazy? Letošní zima má do té Ladovské zatím hodně daleko. V nejbližších dnes nás navíc čeká další velké oteplení.
Obec Kunětice: Titulní stránka
Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
Obec - Oficiální stránky obce Živanice
ObecŽivanice se nachází 3 km jihozápadně od lázeňského městečka Lázně Bohdaneč v okresu Pardubice. Oficiální název obce je Obec Živanice, kromě obce Živanice zahrnuje ovšem ještě dvě přidružené části - obec Dědek a obec Nerad.
Staré Hradiště: Titulní stránka
Oznámení o zahájení stavebního řízení - Modernizace silnice II/324 Staré Hradiště - Hrobice (průtah) [PDF, 5,1 MB]

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky