Hledejte nejekonomičtější lety

last minute k eslužbám čssz

Přeplatek pojistného, § 17 - Zákon o pojistném na sociální ...

Přeplatek pojistného, § 17 - Zákon o pojistném na sociální zabezpečení č. 589/1992 Sb., znění k 1.1.2013 Přeplatek pojistného, § 14, paragraf 14 - Zákon o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění č. 592/1992 Sb.

Tiskopisy určené pro pověřování jiných subjektů k eSlužbám ...

Pověření k eSlužbám ČSSZ (FO nebo OSVČ pověřuje právnickou osobu) Tiskopis umožňuje fyzické osobě nebo OSVČ pověřit právnickou osobu k elektronickým službám ČSSZ (služby e-Podání pro OSVČ, ostatní tiskopisy pro OSVČ, služby ePortálu pro OSVČ, tiskopi

Daně a účetnictví -

Podání přehledů o příjmech a výdajích „last minute“ Na podání přehledů o příjmech a výdajích zbývá několik posledních dnů. Přinášíme souhrn informací a odkazů, které se mohou při jejich vyplnění hodit.

ČSSZ: Průměrná výše důchodů v 1Q stoupla na 11 400 Kč

ČSSZ přitom v prvním čtvrtletí vyplatila v ČR celkem 3 498 555 všech důchodů. Nejvíc z tohoto počtu, a to 2 376 668, bylo důchodů starobních. Celkové výdaje na důchodové dávky činily od počátku roku 96,1 mld. Kč (loni 89,79 mld. Kč). I přes rekordní

skoleni-kurzy.eu - nové termíny kurzů - vox vox

eNeschopenka prakticky:• rozdíly mezi původním a novým pojetím neschopenky z pohledu ošetřujícího lékaře, zaměstnavatele, pojištěnce, • nové služby na ePortálu ČSSZ, • nové povinnosti zaměstnavatelů a ošetřujících lékařů, • registrace k novým službám

ČSSZ: Exekucí na důchod dál přibývá, v červnu je mělo 88 ...

Exekucí na důchod v Česku dál přibývá. Na konci června je kvůli dluhům mělo bezmála 88.000 lidí. Bylo jich tak skoro o 3000 víc než na konci loňska. Od roku 2009 se počet téměř zdvojnásobil.

Na penze a nemocenské se loni vybralo rekordních 416 ...

Příjmy z odvodů na důchody a nemocenské byly v roce 2016 rekordní. Na penze, dávky v nemoci, mateřskou či ošetřovné se vybralo 415,5 miliardy korun. Přesto systém zůstal v minusu, výdaje totiž byly o 14,1 miliardy korun vyšší než vybraná částka.

Postup při nepodání řádného nebo dodatečného daňového ...

§ 145 Postup při nepodání řádného nebo dodatečného daňového tvrzení (1) Nebylo-li podáno řádné daňové tvrzení, vyzve správce daně daňový subjekt k jeho podání a stanoví náhradní lhůtu.

Kam vúnoru? Za exotickou romantikou. Do Karibiku se létá ...

Únor je spojený se svátkem svatého Valentýna. Nemusíte být ale jeho vyznavači, abyste si mohli užít exotickou romantiku. A je na vás, zda to bude romantika za výhodné ceny v rámci last minute nabídek, nebo romantická dovolená za částku, která vás omr

Prominutí pokuty za nepodání kontrolního hlášení, § 101k ...

§ 101k Prominutí pokuty za nepodání kontrolního hlášení (1) Plátce je oprávněn požádat správce daně o prominutí pokuty podle § 101h odst. 1 písm. b) až d).

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky