Hledejte nejekonomičtější lety

kréta jezsu

Kréta: nejhezčí pláže – Jaké jsou nejkrásnější? TOP 5

Kréta jakožto největší ostrov Řecka nabízí výběr z největšího počtu pláží různých druhů. Osobně jsem na Krétě strávil již 3 dovolené a mohu Vám zaručit, ...

Kréta, Řecko: Dovolená, Počasí + Kde jsou nejhezčí letoviska a...

Ostrov Kréta, Řecko - Čtěte důležité informace před dovolenou na Krétě. Kde jsou nejhezčí pláže? Přečtěte si naše tipy na výlety. Kréta - kdy tam jet?

Kréta | Cedok

Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.

Hotel Castro, Řecko Kréta - 7 917 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Castro, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Castro, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Castro na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Kréta dovolená 2022, Řecko - 391 zájezdů - Invia

Dovolená Kréta 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Kréta, Řecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Ostrov Kréta - základní informace o ostrově Kréta

Kréta je současně 5. největším ostrovem ve Středozemním moři. Na severním pobřeží je omývána Krétským mořem, na jihu pak mořem Libyjským.

Balos | Kréta

Z krétského přístavního městečka Kissamos každý den vyjíždí člun a zajišťuje tak jediné spojení na pláž Balos. Ta se nachází na poloostrově Gramvousa, v mořské zátoce Tigani Balos.

Pláž Balos - ostrov Kréta

Nádherná laguna Balos s jemným světlým pískem a křišťálově čistou vodou patří k nejfotografovanějším místům řeckého ostrova Kréta. Leží až na samém západním pobřeží Kréty, cca 191 km západně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

Aghios Nikolaos - Dovolená 2022 - CK Fischer

Z východu ho omývají vody Krétského moře s ostrůvkem Agioi Pantes a západním směrem se až do výšky kolem 500 metrů táhne mírný svah.

Kréta Stalida (Stalis), Řecko

Rušné přímořské letovisko Stalida leží na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta, cca 31 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Oblast Stalidy a okolních letovisek funguje jako největší centrum zábavy na ostrově.

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky