Hledejte nejekonomičtější lety

korsika dovolená plánovací informace

Korsika "hory přímo z moře" cestopis na motorce |

Cestopisy na motorce Korsika

Korsika Poznávací zájezdy | New

S našimi poznávacími zájezdy na Korsiku se vydáte například do hlavního města Ajaccio s rodným domem Napoleona, přístavu Bastia, Corte či do Bonifacia.

Objevte Korsiku ::

Tento malebný ostrov ležící ve Středozemním moři jihovýchodně od Francie a těsně sousedící s italskou Sardinií nabízí stovky kilometrů nádherných pláží, které rozhodně stojí za návštěvu.

Korsika - Pobytově poznávací 2022 s CK Poznání

Pak trvá hodnou chvíli, než rozeznáte první siluetu Korsiky… Sardinie je oddělena na jihu pouze 12 km průlivem.Rozlohou není ostrov Korsika příliš velký, jeho šířka od západu k východu je sotva 85 km, délka od severu k jihu 183 km.

NEV-DAMA

Pobytové i poznávací zájezdy do těchto destinací: Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Korsika a Řecko. Last minute, zimní zájezdy, nabídka: Itálie, Francie, Rakousko, ...

Dovolená a zájezdy Korsika - Francie |

Zájezdy do destinace Korsika od 3,520 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!

Korsika – přechod GR 20 - - poznávací dovolená...

GR 20 je jednou z nejkrásnějších a nejcelistvějších evropských horských cest. Projdeme většinu její trasy od svahů nejvyšší hory ostrova Monte Cinto až po skalní věže a sedlo Bavella.

Korsika - ostrov extrémů | SvětOutdooru

Tak bývá označována francouzská Korsika díky své kráse, scenériím, ale také aktivitám, které se zde provozují. Vyražme ji prozkoumat podrobněji.

Korsika - turistika pro aktivní rodinky - informace k zájezdu

Podrobnější info k zájezdu CK Alpina Korsika - turistika pro aktivní rodinky: náročnost, odjezdová místa, cestovní doklady, měna, počasí, mapy, doporučené vybavení ...

Levná dovolená Korsika 2022 [zájezdy, ubytování] |

Chcete vyrazit na pár dní do oblasti Korsika? Na si vyberete dovolenou podle vašich představ a za cenu, která vás nezruinuje.

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky