Hledejte nejekonomičtější lety

itálie srbsko fotbalu

Mistrovství Evropy - kvalifikace 2012 - reportáž a statistiky...
Srbská reprezentace remizovala na domácí půdě v Bělehradě s Itálií 1:1 a před posledním zápasem drží druhé postupové místo před dotírajícími Estonci. Srbové už po dvou minutách prohrávali, ale ještě v prvním poločase vyrovnal na konečných 1...
Chorvatsko vyzve Srbsko. Vzpomínky na válku probouzí dávné...
Páteční kvalifikace o postup na fotbalové MS 2014 Chorvatsko - Srbsko nebude žádným poklidným soubojem dvou sousedních zemí. Vzpomínky na válku stále rozdmýchávají silné emoce, i když se tomu obě strany snaží zabránit.
Duel Itálie - Srbsko byl ukončen kvůli hostujícím fanouškům...
Kvalifikační zápas mezi fotbalisty Itálie a Srbska v Janově byl po necelých sedmi minutách předčasně ukončen kvůli řádění hostujících fanoušků, kteří házeli na hřiště světlice a zapalovali v hledišti pyrotechniku.
SRB 1:3 ITA | Srbsko - Itálie (Mistrovství Evropy žen...
Srbsko - Itálie (Mistrovství Evropy žen) 1:3 |
Je rozhodnuto: Nedohraný zápas Itálie -- Srbsko zkontumován pro...
Italští fotbalisté vyhráli kontumačně 3:0 utkání kvalifikace mistrovství Evropy se Srbskem, které bylo 12. října v Janově předčasně ukončeno kvůli řádění fanoušků hostů. Srbové navíc musejí odehrát jeden zápas bez diváků.
Itálie – Srbsko (Olympijské hry - Vodní pólo (muži)) | Onlajny...
Srbsko se v semifinále utká se Španělskem, poražené čeká skupina o páté místo.
SRB 3:0 ITA | Srbsko - Itálie (Olympijské hry - ženy) | Onlajny...
Srbsko - Itálie (Olympijské hry - ženy) 3:0 |
Itálie - Srbsko 3:1, Virtuální mistrovství Evropy ve fotbale...
Virtuální mistrovství Evropy ve fotbale ovládla Itálie. Ve finále šampionátu Eeuro 2020 zvítězil tým kapitána Nicoly Lilla nad Srbskem 3:1 a získal prémii 40 000 eur (přes milion korun).
Srbsko bylo potrestáno za řádění fanoušků kontumací 0:3...
Srbové navíc musejí odehrát jeden zápas bez diváků
Srbsko - výsledky, program zápasů | Fotbal, Evropa
Stránka Srbsko na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, červené karty, …).