Hledejte nejekonomičtější lety

fotbal chorvatsko mýto koronavirus

Koronavirus Mýto |

Covid Mýto. Zpravodajství, aktuální informace, grafy. Počet aktuálně a nově nakažených v obci Mýto.

Chorvatsko zatím zůstává bezpečnou zemí. ‚Po návratu sledujte...

Chorvatsko zatím zůstane na českém seznamu bezpečných zemí. Češi tak budou moct do oblíbené dovolenkové destinace dál cestovat bez omezení.

Koronavirus Chorvatsko - Mapa světa

Největší problémy s koronavirem mělo Chorvatsko v prosinci 2020, kdy počet případů kulminoval, pak nastal pokles a nyní na jaře 2021 se situace opět zhoršuje, ale pořád je na tom země podstatně lépě než třeba Česká republika.. Chorvatsko je...

Destinace

Koronavirus v Chorvatsku a aktuální cestovní podmínky. Jsou potřeba testy, očkování na Covid-19 nebo formuláře? Přehled opatření na místě.

Chorvatsko - koronavirus - Honzovy letenky

Informace k cestování do Chorvatska na jednom místě. Aktuální info MZV ČR najdete zde. Aktuální info z Chorvatska najdete zde. Od 1.4.2021 mohou občané do Chorvatska vstupovat z jakéhokoliv důvodu pokud splní jednu z následujících 3...

Koronavirus se dál šíří mezi horníky v Ostravě: Případů přibývá...

Dosud bylo otestováno 500 lidí. Počet horníků s koronavirem tu totiž neustále stoupá, k pondělnímu dopoledni 21 nakažených a 61 lidí v karanténě.

Koronavirus –

Koronavirus 1. března zasáhl i Česko a každým dnem přibývá infikovaných lidí. Sledujeme pro vás online aktuální situaci. Tady najdete informace, jaký je rozdíl mezi koronavirem a chřipkou, jak si správně mýt ruce, vyrobit

Koronavirus Chorvatsko |

Koronavirus v Chorvatsku aktuálně: Počet nakažených v Chorvatsku, úmrtí. Zprávy Covid-19 Chorvatsko, aktuální informace, grafy.

Koronavirus Chorvatsko a cestování aktuálně |

Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Chorvatsku. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?

Chorvatsko koronavirus | Novalja

Průběžně zde budeme aktualizovat stav koronavirové epiemie v Chorvatsku - počet nově zaznamenaných případů, počet hospitalizovaných apod.

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky