Hledejte nejekonomičtější lety

chorvátsko covid

Češi znovu kupují dovolené. Vstupenkou bude covid pass, i do...

Cestovní kanceláře a turistické centrály turisticky atraktivních zemí se již naplno chystají na letošní sezonu. Snaží se nalákat co nejvíce turistů, aby z letošních příjmů nahradily obrovský výpadek z loňské sezony poznamenané nástupem...

Chorvatsko - ideální volba na jarní cestování i v době Covidu...

Chorvatsko je krásná země, kde je stále co objevovat. Je to ideální volba nejen pro letní, ale také pro jarní cestování. Opatření se bát nemusíte.

Dotyk - Chorvatsko zpřísňuje podmínky pro cestování: Pro vstup...

Jen před několika málo dny umožnila oblíbená dovolenková destinace Chorvatsko Čechům vstup na své území bez jakéhokoliv prokázání bezinfekčnosti. Během chvíle se ovšem situace zásadně změnila.

Hotel Well, Chorvatsko - 4 284 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Well, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Well, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Well na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Covid 19 - aktuální podmínky cestování do Chorvatska a návratu...

Čeští občané cestující do Chorvatska jsou osvobození od povinnosti prokázat se na hranicích potvrzením o bezinfekčnosti.

Chorvatsko - Covid opatření od 9. 4. 2022 | Mediteran Travel

Chorvatsko: Od 9. dubna 2022 výrazné uvolnění opatření pro vstup a pobyt v Chorvatsku S přihlédnutím k aktuálním trendům a epidemiologické situaci již od 9. dubna 2022 nebudou pro občany zemí Evropské unie pro vstup do republiky vyžadovány...

Chorvatsko z Prahy i přes celé letní prázdniny za 3790 Kč!

Vyrážíte každoročně do Chorvatska autem, nebo autobusem? Udělejte letos výjimku a vyrazte letadlem. V kalendáři ověřeného leteckého dopravce nyní zakoupíte zpáteční letenky z Prahy do Splitu jen za 3 790 Kč.

Coronavirus in Croatia - Covid-19 Tracker for Tourists

Accurate and updated information about the number of coronavirus cases by region provided by the Croatian Tourism Association. Plan your safe vacation.

Chorvatsko Covid-19 |

vám přináší levné letenky i dovolené po celém světě za skvělé ceny. Vyrazte na cestu s a my se postaráme o vaše pohodlí na cestách.

Chorvatsko koronavirus | Novalja

Průběžně zde budeme aktualizovat stav koronavirové epiemie v Chorvatsku - počet nově zaznamenaných případů, počet hospitalizovaných apod.

97% našich klientů doporučuje naše služby

Největší online katalog letenek

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky